niedziela, 6 grudnia 2015

Wyniki konkursu bakaliowego z MAKAR BAKALIE

Nadeszła pora, aby ogłosić wyniki konkursu bakaliowego. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w konkursie. Wybór zwycięzców był bardzo trudny. Każdy z Was zasłużył na nagrodę. Niestety w konkursie tylko osiem osób mogło zostać wyróżnionych. Bardzo duży plus dla osób, które przygotowały potrawy w wersji wytrawnej. Przecież bakalie można nie tylko wykorzystywać do przygotowywania słodkości. W konkursie do wygrania były trzy równorzędne nagrody główne. Dlatego też nie ma podziału na miejsca 1-3. O tym, jaką nagrodę główną wygrała dana osoba zadecydowało losowanie. Przy wyborze zwycięskich przepisów kierowałam się przede wszystkim pomysłowością, nakładem pracy włożonym w przygotowanie potrawy oraz sposobem, w jaki zostały użyte bakalie MAKAR. Potrawa powinna wyglądać apetycznie, aczkolwiek jakość zdjęcia jest dla mnie sprawą drugorzędną. Zależało mi, aby potrawy, które wygrają nagrodę główną można było podać na śniadanie, obiad, kolację i deser. 

 Oto trzy zwycięskie przepisy.Los zadecydował, że:

- Czajnik Apollo, koszyczek bakaliowy i miseczka z logo firmy MAKAR trafi do Ani Kurzyna za przepis na ciasto "GRZESIEK".


- Gofrownica Adler, koszyczek bakaliowy i miseczka z logo firmy MAKAR trafi do Marty Matusiewicz za przepis na "Kurczaka faszerowanego bakaliami, kapustą czerwoną i ryżem".


- Opiekacz Zelmer, koszyczek bakaliowy i miseczka z logo firmy MAKAR trafi do Cezarego Zalewskiego za przepis na "Chleb żytni razowy ze słonecznikiem, pestkami dyni i żurawiną- na zakwasie".Nagrody dodatkowe w postaci koszyczków bakaliowych otrzymują:

- Ewa Konsek- Benisz za przepis na ciasto "Pijany kokosowiec".


- Anita Joskowska za przepis na "Gwiazdę makową".


- Diana Rusiłowicz za przepis na "Kokosową białą czekoladę z bakaliami".


- Wioleta Perkowska za przepis na "Krem daktylowy".


- Agnieszka Rec za przepis na "Szarlotkę z kandyzowaną skórką z pomarańczy".Wszystkie wyróżnione osoby proszę o przesłanie danych adresowych na adres mailowy: konkurs_makar@wp.pl

Wszystkie przepisy przesłane na konkurs można zobaczyć w albumie KONKURS MAKAR na Facebooku. Oto link: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.549451788545869.1073741830.422039937953722&type=3

GRATULUJĘ!!!


3 komentarze: